Kommenteeri

Valguse Festival 2022 PROGRAMM

Tutvu festivali programmiga siin!
✨PROGRAMM✨

Ja nüüd on suur saladuseloor kerkinud ning aeg on teile tutvustada homset programmi!

Festivali ametlik algus on kell 19:00! Sellest kellaajast alates loodame näha kõigi teie valguslahendusi teie koduaedades, mida kõik külaelanikud terve festivali vältel vaadata saavad!

Kell 19:00 on ka ametlik UFO-disko algus, mille käigus tuleb algusega kell 19:30 ja 20:30 ettekandmisele tantsuline lavastus!

UFO laskub rahulikult planeedile Maa. Maa tundub sel korral veidi võõras. Raamatud, igal pool on raamatud. Ka nende laev tõmbab raamatuid magnetina ligi. Rppuvate ja lendavate raamatute all kõik liiguvad kummaliselt, sätendavad kummaliselt, valguse ja heli kohtumine on loonud uue ja uudistamist vääriva maailma. Tule ja liigu, tule ja tantsi koos teistega, iseendaga nende raamatute all selle suure valguse peo keskel. Tantsi kuni on aeg edasi liikuda.🛸

Paralleelselt on võimalik tutvuda Kristiina Härmi poolt loodud atraktsioonile, mis pakub lastele ja nende vanematele võimaluse luua suuremahulisi skulptuure, mille materjalideks on papp, nöör, hein/põhk, puitmaterjal (oksad, tüved, käbid, kasekoor) jms.

Samuti saab tutvuda Maris Tomba näitusega Luke Kultuurikuuris, kus ka palju ägedat ja põnevat näeb!

Kohtumiseni!

Lisa kommentaar

Email again: