Kommenteeri

Valguse festival toimub tänu vabatahtlikele ning sõbralikele koostööpartneritele 

Nõo valguse festival on kogukonna üritus, mille loovad koos valla tegusad inimesed ja ühendused. Festivali panevad juhtuma üle 145 vabatahtliku, 10 ettevõtet ja neli asutust, kellest nii mitmedki on kaasa aitamas juba mitmendat aastast.

Festivali vabatahtlikud lavastuse "Kosmose rahvad" ootel.
Foto: Ruudi Pukk. 2018

Festivali pealik Jaan Ulst ütles, et ilma vabatahtlike ja heade partnerite toeta sellist üritust teha poleks võimalik. „Olen festivali korraldades pidanud alati silmas, et üritus pakuks võimalusi ühitegevuseks ning tugevdaks kohalikku kogukonda,“ märkis Ulst, „ning sellepärast olen ääretult tänulik kõigile panustajatele ja kaasa mõtlejatele.“

Ulst lisas, et vabatahtlike hulgas on palju kohalikke inimesi, aga huvilisi ja kaasalööjaid on kaugemaltki. „Näiteks tulevad tänavu küünlaid süütama Tartu rahvusvahelise maja kaudu ligi 30 välismaalast,“ ütles Ulst.

Lisaks suurele hulgale vabatahtlikele annavad oma panuse Nõo vald, kultuurimaja, koduloomuseum ja kirik, ettevõtetest panevad oma õla alla Terminal AS, AS Nõo Lihatööstus, Wako Värkstuba, Ilbu Jahi ja Puhkemaja, TTprint, Sirgu, Musterprint, Voog, Vana Jäär ja Pyrocom.

Valguse festivali toetab Kultuurikapitali helikunsti sihtkapital ja Tartumaa ekspertgrupp.

Lisa kommentaar

Email again: